کد خبر: 4104803
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴

وظیفه همگان در حال حاضر ایجاد روحیه امید به آینده در جامعه است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی گفت: دشمنان تحمل دیدن موفقیت‌های کشور را ندارد و به همین سبب این مسائل را در کشور برنامه‌ریزی کرده لذا وظیفه ما ایجاد روحیه امید به آینده در جامعه است.

سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی، ۱۴ آذر در نشست ماهانه مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات، سازمان‌ها و نهادهای استان با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ضمن بیان روایتی از حضرت علی(ع) به لزوم استفاده از فرصت عمر اشاره و اظهار کرد: کسانی در زندگی موفق هستند که از گذر عمر، چیزهای ابدی مانند رحمت بی‌حد و حصر الهی به‌دست بیاورند.

 وی افزود: اموال و مقام انسان از بین می‌رود اما انسان باید تلاش کند از این چیزهای فانی، توشه باقی برای خود اخذ کند.

امام‌جمعه ارومیه ضمن قدردانی از تلاش‌های حافظان امنیت ادامه داد: مردم از تأمین امنیت توسط پلیس قدردان و رضایتمند هستند و رضایت مردم سبب جلب رحمت الهی برای نیروهای پلیس می‌شود.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: اتفاقات اخیر جنگ ترکیبی دشمن علیه امنیت کشور بود لذا نیروی انتظامی براساس توصیه مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر قوی‌تر و مصمم‌تر باشند.

حجت‌الاسلام قریشی تصریح کرد: مقام معظم رهبری همیشه چفیه به گردن دارند به این معنی است که جنگ دشمن با ما تمام نشده و دشمن همیشه در حال جنگ با ما است لذا اگر صبر و استقامت کنیم نصرت الهی نازل می‌شود.

 وی با تأکید بر لزوم ایجاد امید در جامعه گفت: دشمنان تحمل دیدن موفقیت‌های کشور را ندارد و به همین سبب این مسائل را در کشور برنامه‌ریزی کرده لذا وظیفه ما ایجاد روحیه امید به آینده در جامعه است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: ایستادگی و مقاومت کشور در مقابل هجمه همه جانبه دشمنان معجزه بوده و مشخص است که نصرت حضرت ولی عصر(عج) با کشور است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha