کد خبر: 4105670
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰

دشمن به دنبال تزلزل بنیان خانواده در ایران است

امام‌جمعه میاندوآب گفت: امروز دشمنان بنیان خانواده را نشانه گرفته و به دنبال این است که خانواده و جایگاه مادر را در خانه و خانواده متزلزل کرده و آن را به لجن بکشاند.

حمید حسن زاده امام جمعه میاندوآببه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام حمید حسن‌زاده، امام‌جمعه میاندوآب ۱۸ آذر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میاندوآب با تسلیت ایام فاطمیه، اظهار کرد: فضائل حضرت فاطمه زهرا(س) کثیر و بی‌نظیر هستند.

امام‌جمعه میاندوآب با بیان اینکه دنیا به دنبال الگو است، افزود: حضرت فاطمه زهرا(س) دارای ابعاد والای شخصیتی و اخلاقی بوده و مورد توجه خاص پیامبر اکرم(ص) و اهل‌بیت(ع) بوده و بهترین الگو برای تمام انسان ها هستند.

وی با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی تمام عیار برای تمام انسان‌های هستند، گفت: حضرت فاطمه(س) تربیت شده مکتب پیامبر (ص)و یک اسوه به تمام معنی و در حقیقت اسلام مجسم هستند.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده با اشاره به بدعت‌گذاری در دین، تصریح کرد: متاسفانه به اسم اسلام، بدعت‌هایی مثلا در امر ازدواج در جامعه نهادینه شده که هیچ جایی در اسلام ندارند و متاسفانه بخش اعظمی از جامعه نیز دچار این بدعت ها شده است.

امام‌جمعه میاندوآب افزود: خانواده‌ها باید به این موضوع توجه داشته باشند که با بدعت‌گذاری‌هایی که در اسلام هیچ جایی ندارند، سبب ایجاد مانع ازدواج برای جوانان نشوند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام حجاب را مانع پیشرفت عنوان می‌کنند، گفت: باید به اینها گفت که حجاب مانع پیشرفت نیست بلکه مانع فحشا است و این افراد ببینند که بانوان محجبه ایران اسلامی بعد از انقلاب اسلامی چه پیشرفت‌هایی کرده و در اجتماع و در زمینه‌های مختلف نقش‌آفرینی می‌کنند.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده تصریح کرد: امروز دشمنان بنیان خانواده را نشانه گرفته و به دنبال این است که خانواده و جایگاه مادر را در خانه و خانواده متزلزل کرده و آن را به لجن بکشاند.

امام‌جمعه میاندوآب در ادامه خطبه‌ها به دلیل و چرایی پشتیبانی و برنامه‌ریزی دشمنان برای اغتشاشات در ایران اشاره کرد و گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران، موازنه قدرت را در خاورمیانه و منطقه تغییر داده است و دشمن این را بر نمی تابد.

وی با بیان اینکه دشمنان نمی‌خواهد ایران قوی و قدرتمند را ببینند، تصریح کرد: ایران قوی، بزرگترین خطر برای آمریکا و رژیم صهیونیستی و آل سعود و… است و لذا به هر طریق ممکن به دنبال مقابله با ایران قوی هستند.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده با اشاره به اینکه امروز ایران به حرف اول همه مجالس دشمنان ما تبدیل شده است، اظهار کرد: اگر ایران ضعیف است چرا از ایران صحبت می‌کنند؟ پس ایران قوی و قدرتمند شده که به سخن اول مجالس آنها تبدیل شده است.

امام‌جمعه میاندوآب با بیان اینکه ما مشکلات را کتمان نمی کنیم و دولت مردمی و قوی نیز به دنبال حل مشکلات است، افزود: امروز نشاط در درون و مبارزه با بیرون در کشور راه افتاده است و بانک جهانی نیز از رشد اقتصادی ایران خبر داده است و همه این اخبار نوید روزهای خوب در آینده است که دشمنان با اغتشاشات و ادامه دادن اغتشاشات نمی‌خواهند این اتفاق روی دهد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha