کد خبر: 4118462
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹
طی 24 ساعته گذشته انجام شد؛

برق‌رسانی به 4 کمپ اسکان موقت خوی/ تامین گرمایش موقت مناطق زلزله‌زده با بخاری برقی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از برق‌دار شدن چادرهای اسکان اضطراری راه‌اندازی شده در خوی خبر داد و گفت: به همت تلاشگران صنعت برق عملیات برق‌رسانی به چهار کمپ جدید اسکان موقت در مناطق زلزله‌زده به اتمام رسید.

برقرسانی به زلزله‌زدگان خویبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی طاهر کیامهر، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار کرد: در پی وقوع زلزله 9/5 ریشتری شنبه مورخ 8 بهمن ماه در شهرستان خوی و لزوم راه‌اندازی کمپ‌های اسکان موقت برای مردم این منطقه، 4 محل اسکان اضطراری در ورزشگاه کارگران، شهرک ولیعصر، دبیرستان رسالت و سالن شهید سلیمانی فیرورق راه‌اندازی و به همت تلاشگران صنعت برق عملیات کابل کشی و برق‌رسانی به این محل‌ها انجام شد.

وی ادامه داد: عملیات کابل‌کشی و برق‌رسانی به این 4 محل روز گذشته مورخ 9 بهمن ماه توسط اکیپ‌های عملیاتی شرکت توزیع شروع و تا ساعات پایانی شب به پایان رسید و طی این عملیات 500 تخته چادر این محل‌های اسکان برق دار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از پای کار بودن حدود 160 نیروی شرکت توزیع برق آذربایجان غربی در مناطق زلزله‌زده خبر داد و گفت: از ساعات اولیه وقوع زلزله 40 اکیپ 4 نفره از نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در محل مناطق آسیب دیده مستقر و درحال خدمت رسانی به مردم حادثه دیده هستند.

وی اضافه کرد: هم اکنون برق تمام مناطق شهری و روستاهایی که به دلیل زلزله آسیب دیده بود وصل شده و در این مناطق خاموشی نداریم.

کیامهر تصریح کرد: با برق‌دار شدن چادرها، امکان استفاده از وسایل گرمایشی برقی در چادرهای مناطق زلزله‌زده نیز فراهم شده است و در حال حاضر تمامی چادرهای اسکان زلزله‌زدگان از نعمت برق برخوردار هستند و به محض اضافه شدن مکان‌های جدید اسکان موقت، اکیپ‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آمادگی دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به برق‌رسانی این مکان‌ها اقدام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha