کد خبر: 4218304
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۱

سید شهیدان خدمت یاد شهید رجایی را زنده کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه چالدران گفت: سید شهیدان خدمت یاد و راه شهید رجایی را زنده کرد و برای همه مسئولان اسوه شد.

حجت‌الاسلام محمد قنبری بارونی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه چالدرانبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد قنبری بارونی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه چالدران امروز 5 خرداد در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور خادم امام رضا(ع)  رئیس جمهور و سایر شهیدان خدمت که با حضور رزمندگان گردان حضرت جواد(ع) در این شهرستان برگزار شد، گفت: سید شهیدان خدمت به معنای واقعی کلمه با روش و منشی که‌ داشت توانست یاد شهید رجایی را زنده کند به همین ترتیب الگوی مسئولان دستگاه‌‌های اجرایی و وزراء کشورمان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه شناخت و شناساندن شهدای عصر جاری همچون شهید رئیسی، شهید رجایی و ... برای نسل جدید کشورمان آسان‌تر بوده و ملموس است، ادامه داد: جوانان و نوجوانان ما دوران این دو شهید وارسته را درک کرده‌اند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه چالدران با بیان اینکه چنانچه از خدمات و اقدامات همچنین روحیه تعهد و مسئولیت‌پذیری‌ شهدای بزرگ کشورمان همچون شهید رئیسی و شهید سلیمانی برای نسل جدید بیان کنیم، برای‌شان ملموس‌تر خواهد بود، ادامه داد: از این طریق می‌توان الگوهایی زنده و قابل‌درک را برای جوانان ارائه کرد.
‌‌وی ضمن اینکه سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور را ضایعه‌ای تاسف‌بار عنوان کرد، گفت: در باغ شهادت در ایران اسلامی همیشه گشوده است و انسا‌ن‌های مخلص، ایثارگر و فداکاری جان‌شان را برای میهن، نظام و انقلاب در طبق اخلاص می‌گذارند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه چالدران ضمن قدردانی از آحاد مردم برای حضور باشکوه در مراسمات ویژه شهدای خدمت، خاطرنشان کرد: مردم با این حضور میلیونی ثابت کردند تبلیغات سوء دشمنان علیه نظام و انقلاب هیچ‌گونی تاثیری بر ذهن و فکرشان ندارد و همچنان پای آرمان‌‌های نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

انتهای پیام
captcha