کد خبر: 4224364
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۷
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:

جهاد تبیین مشارکت حداکثری در انتخابات را تضمین می‌کند

حجت‌الاسلام میثم فیاضی گفت: جهاد تبیین، اهتمام برای روشنگری و آگاه‌سازی به طور قطع باعث می‌شود که مشارکت حداکثری و پرشور در انتخابات ریاست جمهوری تضمین شود.

حجت‌الاسلام میثم فیاضی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربیحجت‌الاسلام میثم فیاضی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری به دوره دوم کشیده شده است، گفت: جهاد تبیین همچنین اهتمام برای روشنگری و آگاه‌سازی در ایران اسلامی بسیار ضروری است چراکه مشارکت حداکثری را در انتخابات بیش از پیش تضمین می‌کند.

وی در ادامه سخنان خود به نقش مهم علمای شیعه و سنی، نخبگان، فرهیختگان و اساتید در این زمینه اشاره کرد و گفت: کسانی که تریبون در اختیار دارند باید مردم را برای حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های رای بیش از پیش تشویق کنند کما اینکه اکنون شور انتخاباتی جامعه را فرا گرفته است.

حجت‌الاسلام فیاضی ضمن ابراز تاسف بابت شهادت آیت‌الله رئیسی خادم امام رضا(ع) و سایر دولتمردان انقلابی در سانحه دلخراش سقوط بالگرد، اضافه کرد: به شهادت رسیدن رئیس جمهور و همراهان ایشان باعث شد که انتخابات ریاست جمهوری زودتر از موعد برگزار شود و این روزها کشورمان در تب و تاب انتخاباتی قرار گرفته است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی ضمن اشاره به برگزاری باشکوه آیین تشییع پیکر شهدای خدمت و برگزاری آیین‌های سوگواری در اقصی نقاط ایران اسلامی، اضافه کرد: همین موضوع به خودی خود نشان می‌دهد بین نظام و ملت همبستگی وجود دارد.

وی حضور پرشور و آگاهانه اقشار مختلف مردم در انتخابات ریاست جمهوری را خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنین موجب یأس و ناامیدی آنها دانست و اضافه کرد: بنابراین لازم است اقدامات تبیینی، ترویجی و تبلیغی در این زمینه با شور مضاعف انجام شود.

فیاضی ادامه داد: گرچه حضور حداکثری مردم در انتخابات از اهمیت بسیاری برخوردار است، اما آنچه بیشتر حائز اهمیت می‌باشد انتخاب یک رئیس‌جمهور اصلح و کارآمد می‌باشد تا ‌براساس فرمایشات امامین انقلاب گام بردارد و به ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های نظام پایبند باشد.

انتهای پیام
captcha