کد خبر: 4225968
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۵

نخستین جشنواره استانی «فردخت» در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: نخستین جشنواره استانی فردخت همزمان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب با همکاری تولیدکنندگان و دستگاه‌های اجرایی در استان به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

رقیه موسویان، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، رقیه موسویان، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی، روز گذشته، 19 تیرماه در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته عفاف و حجاب که در ارومیه تشکیل شد، به اجرای نخستین جشنواره فردخت اشاره کرد و گفت: مرحله مقدماتی پنجمین جشنواره فردخت در  شهرستان کاشان برگزار می‌شود.

وی ضمن اشاره به اینکه دبیرخانه استانی این جشنواره سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان‌غربی است، ادامه داد: این جشنواره فرهنگی و هنری دانش‌بنیان در حوزه صنعت مد و لباس همزمان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب اجرا خواهد شد.

موسویان با بیان اینکه این جشنواره با هدف نهادینه‌سازی پوشش ایرانی اسلامی برگزار می‌شود، افزود: فردخت یک جشنواره فرهنگی و هنری در حوزه صنعت مد و لباس است که چهارمین دوره آن با هدف تحقق اصول و سیاست‌های کلان فرهنگی هنری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: این جشنواره با الهام از ظرفیت‌های منطقه‌ای و ملی با حضور مؤثر اساتید، پژوهشگران و هنرمندان فرهیخته برگزار می‌شود که رویکرد آن ایجاد بسترهای موردنیاز برای تحقق تمدن نوین ایرانی اسلامی است.

انتهای پیام
captcha