کد خبر: 3962390
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، گفت: ۲ هزار و ۱۹۲ روستا در آذربایجان‌غربی شرایط برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی را دارند که ثبت‌نام شوراهای روستایی از فردا دوشنبه 16 فروردین ماه آغاز می‌شود.

ارسالی امروز| آغاز ثبت نام شوراهای روستایی از  دوشنبه 16 فروردین ماه در آذربایجان‌غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، علی مصطفوی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، 15 فروردین ماه، در جلسه شورای اطلاع رسانی آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: ثبت نام شوراهای اسلامی روستاها از فردا، ۱۶ فروردین ماه آغاز و داوطلبان می‌توانند به‌صورت حضوری در بخشداری‌ها، با استفاده از تلفن همراه یا با حضور در دفاتر پیشخوان دولت، ثبت نام کنند.

وی افزود: ثبت نام شوراهای اسلامی شهرهای استان، اواخر اسفند سال گذشته انجام شد که در این خصوص، مشارکت خوبی را شاهد بودیم و امیدواریم مردم همیشه حاضر در صحنه در انتخابات نیز با حضور حداکثری حماسه‌ای دیگر بیافرینند.

مصطفوی بیان کرد: همه ما مسئولان بی‌طرفی را در انتخابات رعایت خواهیم کرد و به فرمانداران نیز ابلاغ شده تا اصل بی‌طرفی را به طور کامل رعایت کنند و قانون، سرلوحه مجریان انتخابات بوده و رأی مردم در پیش ما امانت است و باید این امانت را سالم به مقصد برسانیم.

وی ادامه داد: ۲ هزار و ۱۹۲ روستا در آذربایجان‌غربی شرایط برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی را دارند که این انتخابات تنها در روستاهای بالای ۲۰ خانوار یا ۱۰۰ نفر جمعیت می تواند برگزار شود.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در کمین نشسته تا از تفرقه بین قومیت‌ها استفاده کنند که در این برهه نیز نظیر دوره‌های گذشته با هوشیاری و حضور حداکثری مردم، این توطئه آنان خنثی خواهد شد.

وی گفت: پیشنهاد می‌شود در شهرهای ارومیه، نقده و بوکان انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود که اگر پیشنهاد ما پذیرفته و از طریق وزارت کشور به ما ابلاغ شود، آن را اجرایی خواهیم کرد و از داوطلبان درخواست می‌شود با توجه به افزایش بیماری کرونا با استفاده از تلفن همراه ثبت نام کنند تا تجمع صورت نگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: ضمن قدردانی از مردم آذربایجان غربی به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بیماری کرونا در این استان رو به افزایش است و باید همه در این رابطه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای کاهش بار روی کادر درمان کمک کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: