کد خبر: 4004295
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
امام‌جمعه خوی گفت: دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی از ظرفیت تریبون نماز جمعه استفاده کنند و صدای دردمندان جامعه را به گوش مسئولان رسانده و حل مشکلات آنها را مطالبه‌گری کنند.

دانشجویان از ظرفیت تریبون نماز جمعه برای مطالبه‌گری حقوق مردم استفاده کنندبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام حجت قاسم‌خانی، امام‌جمعه خوی، 20 مهر در دیدار با دانشجویان بسیجی اظهار کرد: جوانان يكی از ماندگارترين رويش‌ها در انقلاب اسلامی هستند و هر کجا قشر جوان به مسائل ورود کرده نتیجه کارها موفقیت‌آمیز بوده است.

وی ضمن اعلام آمادگی دراختیار گذاشتن تریبون نماز جمعه برای  قشر دانشجو افزود: تریبون نماز جمعه ظرفیت استماع و مطالبه مستضعفان جامعه و مأمنی برای حل مشکلات جامعه است.

حجت‌الاسلام قاسم‌خانی ادامه داد: دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی از ظرفیت تریبون نماز جمعه استفاده کنند و صدای دردمندان جامعه را به گوش مسئولان رسانده و حل مشکلات آنها را مطالبه‌گری کنند.

وی عنوان کرد: حضور دانشجویان در تریبون نماز جمعه یعنی دمیدن روحی تازه به نماز جمعه که توسط دانشجویان انقلابی صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: جوان مومن انقلابی قبل از اینکه مطالبه‌گر دیگری باشد ابتدا باید مطالبه‌گری را از خود آغاز کند و امروزه کلید حل مشکلات در گرو انجام صحیح مسئولیت‌های فردی است.

امام‌جمعه خوی با بیان اینکه مطالبه‌گری باید با روش درست و صحیح انجام شود، تصریح کرد: همگان باید توجه داشته باشند حفظ آبروی مومن ضروری است و امروز نباید با اسم مطالبه‌گری آبروی دیگران را برد.

وی عنوان کرد: باید موضعی در پیش گرفت که پیش‌برنده حرکت انقلاب باشد و اگر لازم است حتی تا پای جان ایستاد، اما جاهایی می‌توان آسانتر امور را پیش برد و نیازی به جدیت نیست.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: