کد خبر: 4060276
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی گفت: نویسندگان برای جاودانه شدن اهداف و آرمان‌های شهدای گلگون‌کفن قلم بزنند.

نویسندگان برای جاودانه شدن اهداف شهدا قلم بزنندبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، نیر الهامی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی  7 خرداد در آیین رونمایی و نقد 3 اثر بومی که با حضور خانواده معظم شهدا در سالن شهید سلیمانی استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد، اظهار کرد: هفته ایثار و مقاومت جلوه‌گر افتخارآفرینی غیورمردان و شیرزنان ایران اسلامی است، چراکه با شجاعت وصف‌نشدنی در مقابل دشمن سینه سپر کردند.

وی با اشاره به اینکه مردم آذربایجان‌غربی بیش از 12 هزار شهید به ساحت انقلاب اسلامی تقدیم کرده است، همچنین 700  بانو در راه ارزش‌ها و آرمان‌ها به خون خود غلتیده‌اند، اضافه کرد: عزت، امنیت و آرامشی که امروز در آن به سر می‌بریم، نتیجه ایستادگی رزمندگان اسلام است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی بیان کرد: اهل قلم، نویسندگان، هنرمندان و پژوهشگران به طور کلی همه فرهیختگان باید برای حفظ و ماندگار کردن اهداف جاودانه شهدا قلم بزنند.

الهامی با بیان اینکه در عرصه دفاع مقدس ارزش‌های زیادی توسط شهدا، ایثارگران و جانبازان ایران اسلامی خلق شده است، اضافه کرد: تنها در صورتی می‌توانیم از انجماد تاریخی معارف و ارزش‌ها جلوگیری کنیم، که آنها توسط افراد ادیب و دانشور به نسل جدید منتقل شود.

 

لازم به یادآوری است که در این جلسه کتاب «بعد از تو باران بند نیامد» اثر زهرا کریم زادگان، «لباس سبز شهادت» اثر سمیرا ساعدی و «عشق بر مدار صفر» اثر سلبی ناز رستمی رونمایی و نقد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: