کد خبر: 4069242
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲

رزمایش الی‌ بیت‌المقدس 12؛ فرصتی برای رشد نشاط اجتماعی

جانشین فرمانده سپاه مهاباد گفت: رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادی الی‌بیت المقدس۱۲ فرصتی ارزشمند برای رشد نشاط اجتماعی، نمایش وحدت، همدلی، روحیه شهادت‌طلبی و آمادگی رزمندگان اسلام است، که این رویداد برای کشورهای دوست امیدآفرین است.

رزمایش «الی‌بیت‌المقدس12» فرصتی برای رشد نشاط اجتماعی استبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سرهنگ رسول فاطمی، جانشین فرمانده سپاه مهاباد 16 تیر در جلسه هماهنگی رزمایش الی‌بیت‌المقدس 12، اظهار کرد: این رزمایش به مدت دو روز و با حضور دو گردان‌ از حوزه‌های شهری این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه، رزمایش الی‌بیت‌المقدس ۱۲ با شعار «بسیج پاره‌تن مردم» از 16 تیر به مدت دو روز با حضور قشر‌های مختلف بسیج در قالب دو گردان‌ از حوزه‌های مقاومت بسیج شهید بروجردی و شهید احمدی این شهرستان برگزار خواهد شد، ادامه داد: این رویداد در دو محور امداد و نجات، ماموریت دفاعی، امنیتی و عملیاتی برگزار خواهد شد، در بخش امداد و نجات نیز هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بسیج همکاری می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه مهاباد با بیان اینکه، بخش ماموریت دفاعی، امنیتی و عملیاتی این رزمایش در قالب گشت‌های ویژه همراه تورهای ایست بازرسی در ورودی و خروجی‌های شهر و حفاظت از اماکن مهم و حیاتی شهرستان است، خاطرنشان کرد: هدف این رزمایش بالا بردن توان و آمادگی رزمی یگان‌های بسیج و آماده‌سازی یگان‌ها برای انجام عملیات‌های مختلف اعم از امداد و نجات، رزمی و ... است.

فاطمی با اشاره به اینکه دشمن در تلاش برای ضربه زدن به اتحاد و همبستگی مردم است، گفت: حضور بسیجیان در عرصه‌های مختلف می‌تواند این نقشه شوم و دیگر دسیسه‌های دشمنان را خنثی کند.

جانشین فرمانده سپاه مهاباد اضافه کرد: ایجاد انسجام و هم‌افزایی بین گردان‌های مردم‌پایه بسیج، تثبیت امنیت، توسعه آرامش اجتماعی و امیدآفرینی از جمله اهدافی است، که با برگزاری این رزمایش‌ها دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه، حضور پرشور بسیجیان به ویژه جوانان در این قبیل رویدادها و رزمایش‌ها به معنای واقعی‌کلمه دیدنی است، چرا که صحنه های بی‌نظیری را به واسطه برخورداری از روحیه انقلابی و ولایت‌مداری خلق می‌کنند، گفت: آمادگی بسیج برای خدمت‌رسانی همه‌جانبه و بی‌منت به مردم مهم‌ترین پیام این رزمایش است، به همین دلیل رویدادهایی از این قبیل به نشاط اجتماعی می‌افزاید.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :