کد خبر: 4087276
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸

امدادهای غیبی به رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بازگو شود

امام‌جمعه نقده گفت: رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس امدادهای غیبی زیادی را مشاهده کرده‌اند، که این موارد باید برای نسل جدید بازگو شود.

امدادهای غیبی به رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بازگو شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام حسین فصیح‌نیا امام‌جمعه نقده 31 شهریور در دیدار با فرمانده سپاه این شهرستان سرهنگ پاسدار سیدجاوید مرتضوی که در دفتر امام جمعه ترتیب یافت، اظهار کرد: دفاع مقدس مملو از امدادهای غیبی است، که حاصل تقوا، توسل و توکل رزمندگان سپاه اسلام می‌باشد؛ خاطرات ایثارگران دوران دفاع مقدس باید برای انتقال فرهنگ جبهه و شهادت به نسل جوان و نوجوان جامعه گردآوری شود.

وی ادامه داد: الگوی جوانان ما، باید شهدایی همچون فهمیده، حججی و بهنام محمدی باشد، باید هوشیار باشیم، تا دشمنان برای نسل‌ کنونی ما الگو نسازند، در حلقه‌های صالحین، پایگاه‌های مقاومت بسیج نسبت به بازگو کردن دستاوردهای انقلاب و فتح‌الفتوح شهدای اسلام بی‌تفاوت نباشیم، تا به دست فراموشی سپرده نشود.

سرهنگ پاسدار سیدجاوید مرتضوی فرمانده سپاه نقده در این دیدار ضمن اشاره به شعار اعلام شده توسط مقام معظم رهبری برای این هفته مبنی بر «ما مقاوم هستیم»، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ایثار و رشادت‌های رزمندگان اسلام اشاره کرد و گفت: ما باید این فداکاری و رشادت‌ها را برای نسل جوان و نوجوان خود بازگو کنیم، نسل آینده نیازمند فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی‌ ‌بوده و مسئولیت ما انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به دیگر نسل‌ها است.

وی افزود: یکی از ماموریت‌های ما در عرصه‌های فرهنگی و مذهبی تقویت مساجد و مسجد محوری است، که با این رویکرد باورهای دینی جوانان ما تقویت خواهد شد و حل بسیاری از مشکلات و معضل‌های جامعه در مساجد مبنای کار ما خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha