کد خبر: 4087660
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴

عیادت فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی از بسیجی مجروح در حوادث اخیر

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از بسیجی که در حوادث اخیر مجروح شده است، عیادت و از خانواده وی دلجویی کرد.

فرمانده سپاه شهدای استان از بسیجی مجروح در حوادث اخیر عیادت کردبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با همراهی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای استان حجت‌الاسلام میثم فیاضی و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی 2 مهر با عباس فاطمیه که در حوادث اخیر مجروح شده است، عیادت و از خانواده وی دلجویی کرد.

شهسواری در این دیدار با بیان اینکه مقام قرب پروردگار متعال با ایمان، عمل صالح و اخلاص دست‌یافتنی است، ادامه داد: هرکسی توفیق پیدا نمی‌کند که به چنین جایگاه معنوی والایی دست پیدا کند.

وی ادامه داد: چه‌ بسیار افراد ثروتمندی وجود دارد، که با ذات اقدس الهی ارتباطی ندارند، اما در مقابل به‌ وضوح مشاهده می‌کنیم، انسان‌هایی آزاده و وارسته همچون سیدعباس فاطمیه با‌وجودی‌که از نظر معیشتی در تنگنا هستند، ولی ایمان و اعتقاد قوی دارند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ادامه داد: خانواده‌های زیادی در کشورمان وجود دارد که باوجود مشکلات مختلف، همواره پشتیبان نظام هستند و در دفاع از انقلاب هر نوع تلاش و جان‌فشانی‌ می‌کنند، چراکه باور دارند، شاه‌‌‌کلید حل مشکلات مختلف در داخل است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha