کد خبر: 4089024
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵

بیانیه قرارگاه حمزه سیدالشهدا در پی ناآرامی‌‌های اخیر در شمال‌ غرب کشور

در بیانیه قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در خصوص ناآرامی‌های اخیر آمده است که امنیت منطقه و حفظ آرامش شهروندان خط قرمز بوده و با آشوب‌طلبان به شدت برخورد می‌شود.

بیانیهبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در خصوص ناآرامی‌های اخیر بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

«به دنبال حرکت‌های اعتراضی که با تحریک و هدایت سردمداران استکبار جهانی و گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب و ضدمردمی وابسته به آنان در برخی شهرهای استان‌های آذربایجان غربی و کردستان به سمت اغتشاش و ناآرامی سوق داده شده و از مردم عزیز و فهیم منطقه سلب امنیت و به اموال عمومی آسیب وارد شد قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در راستای مقابله با این اقدامات با استفاده از رده‌های تحت امر و در کنترل موفق به شناسایی و دستگیری  تعدادی از عناصر اصلی و مرتبطین داخلی گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب و عوامل تکفیری که در این اغتشاشات نقش موثری داشتند شده و مقادیری سلاح و مهمات مواد منفجره و آتش‌زا از آنان کشف شد.

اعترافات دستگیرشدگان حکایت از هدایت مستقیم آنها از سوی گروهک‌ها تروریستی مستقر در اقلیم کردستان عراق داشته که این قرارگاه در سلسله عملیات‌های پهبادی و موشکی و با هدف قرار دادن مواضع تروریست‌ها پاسخ کوبنده‌ای به شرارت‌های آنها داده است.

قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) هشدار می‌دهد که امنیت منطقه و آرامش شهروندان خط قرمز این قرارگاه بوده و در برابر هرگونه اقدام ناامن‌ساز و آشوب‌طلبانه برخورد سخت و عبرت‌آموز به عمل خواهد آورد.»

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha