کد خبر: 4089393
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

دفاع مقدس همچون مدال افتخار بر گردن ملت ایران است

فرماندار سردشت گفت: اگر تاریخ انقلاب اسلامی را ورق بزنیم، خواهیم دید در کنار سایر دستاوردها و موفقیت‌ها، آنچه بیش از همه مایه‌ افتخار بوده و همچون مدال افتخار بر گردن ملت بزرگ کشورمان می‌درخشد، هشت سال دفاع مقدس است.

دفاع مقدس ورق‌هایی درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی استبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، لقمان خسروپور، فرماندار سردشت 11 مهر در آیین بزرگداشت مقام شامخ پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، اظهار کرد: حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس یکی از بهترین دستاورد‌های نظام اسلامی پس از پیروزی انقلاب بود.

وی ادامه داد: اگر تاریخ انقلاب اسلامی را ورق بزنیم، خواهیم دید در کنار سایر دستاوردها و موفقیت‌ها، آنچه بیش از همه مایه‌ افتخار بوده و همچون مدال افتخار بر گردن ملت بزرگ کشورمان می‌درخشد، هشت سال دفاع مقدس است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سردشت در این همایش با اشاره به جایگاه والای پیشکسوتان و بازنشستگان در جامعه، گفت: در هشت سال دفاع مقدس وجبی از خاک کشور مورد تجاوز قرار نگرفت، چراکه زن و مرد، پیر و جوان، کرد، ترک، فارس و ... با همه قدرت خود مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند.

حجت‌الاسلام محسن حمزه‌صحیحی با اشاره به اینکه بازنشستگان مایه افتخار نظام اسلامی هستند، افزود: تکریم از پیشکسوتان و بازنشستگان باعث حفظ ارزش‌های انسانی، اخلاقی و دینی می‌شود.

وی با بیان اینکه تجربیات پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت به‌معنای‌ واقعی‌ کلمه، سرمایه و چراغ راه آینده ما محسوب می‌شود، ادامه داد: در چنین روزی که دشمنان کشورمان را دستخوش ناملایمات کرده‌اند، باید از اندوخته‌ها و تجارب رزمندگان دیروز حداکثر استفاده را به عمل آورد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha