کد خبر: 4102257
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹

دشمن از ایران قوی و مقتدر در هراس است

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: دشمن از ایران قوی و مقتدر در هراس است و لذا دست به هر توطئه‌ای می‌زند تا این امنیت و آرامش را خدشه‌دار کند.

منوچهر مودبی، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآببه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار منوچهر مودبی، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب ۴ آذر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته میاندوآب به مناسبت هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج اشداعلی‌الکفار و مایه ناامیدی برای دشمنان و امیدواری برای دوستان است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب افزود: بسیج با روحیه جهادی و انقلابی در همه صحنه‌ها حضور یافته و افتخارآفرینی می‌کند و این را در ۴۳ سال گذشته به خوبی نشان داده است.

وی گفت: بسیج از بدو تشکیل همواره در ولایت‌مداری، خدمت به مردم و نظام و ولایت و انقلاب خوش درخشیده است.

مودبی تصریح کرد: بسیج با حضور خود در هشت سال دفاع مقدس، موازنه جنگ را تغییر داد و بعد از دوران دفاع مقدس نیز در عرصه‌های مورد نیاز حضور یافته و نقش‌آفرینی کرده است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب تصریح کرد: بسیج در ایام کرونا نیز در صحنه حضور یافته و در امر سلامت مردم و بهداشت جامعه به بهترین نحو به وظیفه خود عمل کرد.

وی با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی، جهان شمول شده است، اظهار کرد: امروز تفکر بسیجی که الگو گرفته از مکتب عاشورا است، الهام‌بخش ملت‌های مظلوم در دنیا شده است.

مودبی در ادامه با اشاره به اینکه امروز به برکت خون شهدا در امنیت و آرامش هستیم، گفت: دشمن از ایران قوی و مقتدر در هراس است و لذا دست به هر توطئه‌ای می‌زند تا این امنیت و آرامش را خدشه‌دار کند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب تصریح کرد:  خط قرمز بسیج، ولایت و امنیت مردم است.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha