کد خبر: 4103872
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۵

فرماندهان نظامی ایران از اقدامات منفعلانه دشمن باکی ندارند

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا گفت: فرماندهان مقتدر ایران اسلامی خالصانه و خاضعانه برای مردم، مستحکم و مقتدر در برابر دشمن ایستادگی می‌کنند و از اقدامات منفعلانه و رذیلانه دشمن باکی ندارند.

محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، در پی قرارگرفتن نام فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(علیه‌السلام) در لیست تحریم‌های آمریکا، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی ۱۰ آذر با حضور در محل این قرارگاه از تلاش‌ها و مجاهدت‌های سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا در تامین امنیت و مقابله و مبارزه با گروهک‌های تروریستی قدردانی کرد.

استاندار آذربایجان غربی در این دیدار با با تاکید بر اینکه آرامش، نظم و امنیت امروز در ایران عزیز مرهون سربازان و سرداران دلاوری است که تشنه رشادت و شهادت هستند، اظهار کرد: فرماندهان مقتدر ایران اسلامی خالصانه و خاضعانه برای مردم، مستحکم و مقتدر در برابر دشمن ایستادگی می‌کنند و از اقدامات منفعلانه و رذیلانه دشمن باکی ندارند.

محمدصادق معتمدیان با اشاره نقش و جایگاه قرارگاه حمزه سیدالشهدا(علیه‌السلام) در تامین امنیت پایدار منطقه و مقابله و مبارزه با دشمنان به‌ویژه گروهک‌های معاند در مرزهای ایران اسلامی و نیز آن سوی مرزها، از درایت و راهبری سردار اوصانلو قدردانی کرد و گفت: رشادت‌های شما فرمانده دلاور یادآور خاطرات درخشان در فرماندهی گردان غواصی حضرت ولی‌عصر(عج‌الله تعالی فرجه‌الشریف) در کربلای چهار و پنج و نیز آزادسازی نبل و الزهرا است که موجب دلگرمی مردم و یاس و خشم دشمنان شده است.

وی افزود: حال که امروز، شاهد خباثت و رذالتی دیگر از جانب دولت مستکبر آمریکا در افزودن نام فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(علیه السلام) در لیست تحریم‌های آن کشور هستیم، می‌توانیم قاطعانه بر این باور اذعان داشته باشیم که دشمن با مشاهده صلابت، اقتدار و رشادت سردارانی چون اوصانلو در تامین امنیت و مقابله با گروهک‌های معاند، وادادگی و درماندگی خود را اینگونه به جهانیان و هم پیمانانش نمایان ساخته است.

استاندار آذربایجان غربی گفت: به مدد تلاش و ایثار نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، آذربایجان غربی از امنیتی پایدار برخوردار است و این امنیت خار چشم دشمنان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha