کد خبر: 4103996
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴

داشتن روحیه بسیجی رمز موفقیت در برابر استکبار است

امام‌جمعه ارومیه گفت: تشکیل بسیج مردمی و گروه‌های مقاومت در کشورهای مختلف با الهام از بسیج بوده و امروز شاهدیم که رمز موفقیت در برابر استکبار همین روحیه بسیج است.

سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی، امام‌جمعه ارومیه ۱۱ آذر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه اظهار کرد: تشکیل بسیج میلیونی با دستور امام خمینی(ره) نمونه‌ای از قدرت مردم برای حفظ نظام است.

وی افزود: در تمام دوران شاهد توفیق کشور با الهام از روحیه بسیجی و تشکیلات بسیج بوده‌ایم و این امر به معنای کارآمدی و عشق به وطن است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، با اشاره به اقدامات چشمگیر گروه‌های مقاومت مردمی در کشورهای مختلف، عنوان کرد: تشکیل بسیج مردمی و گروه‌های مقاومت در کشورهای مختلف با الهام از بسیج بوده و امروز شاهدیم که رمز موفقیت در برابر استکبار همین روحیه بسیج است.

 وی بیان کرد: خدمت بی منت و دوری از یاس و ناامیدی به عنوان فرهنگ اصلی بسیج به شمار می‌رود که همین فرهنگ و روحیه موجب پایداری و پایمردی عزیزان بسیجی شده است.

حجت‌الاسلام قریشی خاطرنشان کرد: برای اینکه در عرصه‌های مختلف پیروز و موفق باشیم، داشتن روحیه بسیجی رمز اصلی است و هر فردی خواهان پیروزی است باید به این فرهنگ و روحیه متمسک شود.

امام‌جمعه ارومیه، در بخش دیگری از سخنان خود، تصویب بیانیه ضدایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل را نشانه زبونی دولت‌های مخالف دانست و تاکید کرد: کشورهایی اقدام به تصویب این بیانیه کرده‌اند که خود به عنوان سردمدار جنایت علیه بشریت شناخته می‌شوند.

وی افزود: کشتار انسان‌های بی‌گناه در طول سال‌های مختلف نماد حقوق بشر آن‌ها است و ما در برابر این کشورها ایستادگی می‌کنیم.

حجت‌الاسلام قریشی، دل بستن به مذاکره با آمریکا و غرب را امری نادرست برشمرد و گفت: توافق و مذاکره ارزش و نتیجه‌ای ندارد و نباید در برابر دشمن دست از مقاومت کشید.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha