نسل جدید راه شهدا را ادامه می‌دهند
کد خبر: 4183170
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴

نسل جدید راه شهدا را ادامه می‌دهند

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: نسل جدید کشورمان راه شهدا را با افتخار و اشتباق ادامه می‌دهند که این موضوع مایه افتخار است.

محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی،به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، امروز 29 آبان در همایش انس و الفت پیشکسوتان عرصه ایثار، جهاد و شهادت میاندوآب، گفت: نسل جدید کشورمان با فرهنگ ایثار و شهادت مانوس هستند به همین دلیل راه شهدای دفاع مقدس را ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه، حضرت امام خمینی(ره) با رهبری انقلاب اسلامی بنای محکمی را بنیان نهادند، اضافه کرد: امروز حاصل این افق دید، تفکر و اندیشه را در فلسطین و یمن و جای جای جبهه مقاومت شاهد هستیم.

رجبی با بیان اینکه طوفان‌الاقصی محصول تفکر و اندیشه مقاومت و پایداری است، ادامه داد: شما رزمندگان شهدای زنده هستید که در دوران دفاع مقدس، حماسه‌آفرینی کرده و در روزهای سخت زحمت کشیده‌اید و این ایثارگری‌ها به معنای واقعی کلمه فراموشی‌نشدنی است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در سلسله شهدا هستند، افزود: امروز رزمندگان و فرزندان شما، سنگرها را تحویل گرفته‌اند و در عرصه مجاهدت حاضر بوده و راه شما را با افتخار ادامه می‌دهند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه میاندوآب و مردم این شهرستان نقش و جایگاه ویژه‌ای در دوران دفاع مقدس و دفاع از انقلاب و ولایت تاکنون داشته‌اند، گفت: میاندوآب، سرزمین مجاهدت‌ها و مجاهدان خستگی‌ناپذیر است که رزمندگان این سرزمین در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده و به وظیفه خویش به نحو احسن عمل کرده‌اند.

انتهای پیام
captcha