کد خبر: 4223616
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۸
یک کارشناس سیاسی:

نام مردان بزرگ در تاریخ ماندگار است

حجت‌الاسلام غلامحیدر جهانبان گفت: یاد و نام مردان بزرگ و تاثیرگذار همواره در تاریخ کشورها چه‌بسا جهان ماندگار است و هرگز فراموش نمی‌شوند.

حجت‌الاسلام غلامحیدر جهانبان، یک کارشناس سیاسیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام غلامحیدر جهانبان، یک کارشناس سیاسی، امروز 7 تیر در مراسم چهلم شهید جمهور آیت‌الله رئیسی و سایر شهدای خدمت که در مسجد جامع باروق برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: نام و یاد مردان بزرگ همواره در تاریخ کشورمان ماندگار خواهد بود به طوری که چه‌بسا نام و راه‌شان عالم‌گیر شود.

وی ضمن اشاره به اینکه مراسم تشییع شهید جمهور آیت‌الله رئیسی با شکوه هر چه تمام‌تر و ضمن حضور نمایندگان کشورهای مختلف دنیا برگزار شد، اضافه کرد: همین موضوع به خودی خود نشان می‌دهد آیت‌الله رئیسی تا چه‌اندازه در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی تاثیرگذار بود.

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه شهادت فقط روزی بندگان خالص خداوند متعال می‌شود، ادامه داد: شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان به معنای واقعی کلمه یک سند دیگر بر حقانیت انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام جهانبان گفت: آیت‌الله رئیسی برای خدمت به ملت ایران به ویژه قشر مستضعف جامعه سر از پا نمی‌شناخت تا جایی که به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش بود و از سفر به شهرستان‌های کوچک و روستاهای دورافتاده نیز ابایی نداشت.

وی به شهادت رسیدن نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی و ... نیز اشاره کرد و گفت: شهادت مزد یک عمر خدمت بی‌منت به ملت بزرگ ایران است که نصیب این انسان‌های وارسته کشورمان شده است.

انتهای پیام
captcha