کد خبر: 4224839
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۰
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی:

بانوان در برپایی انتخابات پرشور نقش منحصر به فردی دارند

رقیه موسویان گفت: بانوان در برپایی انتخابات پرشور و تحقق مشارکت حداکثری نقش منحصر به فردی دارند پس لازم است در این زمینه ایفای نقش کنند.

رقیه موسویان، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربیرقیه موسویان، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید خدمت آیت‌الله سید ابراهیم رییسی گفت: بانوان در برپایی انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری به طور قطع نقش منحصر به فردی دارند چراکه الگوی فرزندان خود هستند پس لازم است در این زمینه به صورت جدی ایفای نقش کنند و نقش تربیتی خود را مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه بر کسی پوشیده نیست حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رای اقتدار ملی را تقویت می‌کند، اضافه کرد: چنانچه به صورت باشکوه و در نخستین لحظات آغاز رای‌گیری پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنیم در تقویت اقتدار ملی کشورمان ایفاگر نقش کلیدی بوده‌ایم.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی به نقش بانوان به عنوان گروه مرجع اشاره کرد و گفت: بانوان در مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی، هشت سال دفاع مقدس و دفع فتنه‌های مختلف علیه نظام اسلامی همواره در عرصه بوده‌اند و چه بسیار مادرانی که همسر و فرزندان خود را برای ایستادن مقابل باطل ترغیب کرده‌اند.

موسویان به نقش تاثیرگذار و مهم بانوان در برهه حساس کنونی نیز اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به حضور ملت ایران پای صندوق‌های رای چشم دوخته‌اند بنابراین لازم است بانوان در این عرصه حاضر شده و به نقش کلیدی خود جامه عمل بپوشانند.

وی با بیان اینکه بانوان به واسطه نقش تربیتی که در خانواده دارند علاوه بر فرزندان و افراد کم سن و سال نسبت به همسر خود هم تاثیرگذار هستند، گفت: بنابراین بانوان ابتدا باید خودشان با اشتیاق پای صندوق‌های رای حاضر شوند و از سوی دیگر اهمیت رای دادن را برای سایر اعضای خانواده نیز بیان کنند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی به اهمیت برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم اشاره کرد و گفت: چنانچه بانوان با حضور در پای صندوق‌های رای به تکلیف سیاسی، عرفی و شرعی خود جامه عمل بپوشانند فرزندان‌ آنها نیز به این امر اشتیاق پیدا می‌کنند.

وی تلاش برای انتخاب اصلح را وظیفه دیگر مادران و خواهران انقلابی دانست و اضافه کرد: صرف حضور در انتخابات گرچه به خودی خود ارزشمند بوده و حائز اهمیت است ولی انتخاب اصلح نباید مورد غفلت قرار گیرد.

انتهای پیام
captcha